Laivuo nuoma Vilniuje

Ar jau plaukei naujuoju PARTY BOATS laivu?

Mes siūlome jau dabar plaukti Nerimi, grožintis Vilniaus miesto ir Neries pakrančių vaizdais, mėgaujantis taure gero vyno ir užkandžiais bei bendraujant su savo kelionės draugais, aptariant vasaros planus ar kitus Jums aktualius klausimus.Laivo nuoma Vilniuje

Šį sezoną mes pristatome naujieną – PARTY BOATS laivo nuomą Vilniuje. Tai paslauga, kurios metu Jūs būsite plukdomi Neries upe Vilniaus mieste ir jo apylinkėse. Laive yra net 15 vietų, tad tai puiki vieta švęsti gimtadienį, mergvakarį ar bernvakarį, sutikti įmonės partnerius ir garbės svečius ar sukurti puikią fotosesiją vestuvių proga. Bet kuriuo atveju – tai galimybė pakeisti aplinką, pasimėgauti gamta ir vandens teikiama ramybe.

Mūsų laive įrengtos patogios sėdynės, taip yra stalai, ant kurių galės puikuotis Jūsų vaišės, o netikėtai užklupus lietui paslėpsime Jus ir Jūsų svečius po uždengiamu stogu, tad neverta jaudintis dėl kelių nejaukių debesėlių, nes mėgautis plaukimu galima bet kokiu oru.

Tuos, kurie mano, kad gamta, skrodžiamas vanduo ir šauni kompanija yra puikus derinys – kviečiame jau dabar rezervuoti plaukimą laivu Nerimi Susisiekiant su mumis.

Posted in Laivo naujienos and tagged , , , .