Vestuvėms

Laivas vestuvėmsVestuvės – ypatinga diena tiek moteris, tiek ir vyro gyvenime. Šią dieną norisi paminėti išskirtinai, tuo tarpu santuokos įregistravimas civilinės metrikacijos skyriaus patalpose dažnam neatrodo patrauklu, o ir santuokų ten įregistruojama ypač daug. Mes Jums siūlome vestuves kelti laive! Šiuo metu yra suteikiama galimybė santuokos įregistravimą atlikti Jūsų norimoje vietoje, o tai gali būti ir laivas.

Vestuvės laive yra išskirtinė galimybė susituokti unikalioje vietoje, atlikti tai unikaliai, niekur toli nevykstant. Garantuojame, kad Jums tokios vestuvės patiks kur kas labiau nei įprastos, o ir liudytojai bei artimiausi žmonės  (laive telpa iki 15 žmonių) liks sužavėti, nustebinti.

Laivo nuoma vestuvių diena gali būti skirta ne tik santuokos įregistravimui, bet taip ir simboliniam vestuvių dienos paminėjimui artimųjų ir draugų rate. Jei Jums nesinori vykti į užmiestyje esančią sodybą, nuomotis prabangaus restorano – mūsų laivas Jums puikiai tiks! Plaukiodami numatytu maršrutu Neryje galėsite mėgautis svarbia diena, atsipūsite nuo ruošimosi vargų ir, svarbiausia, tikrai gerai praleisite laiką!