Romantiškas pasiplaukiojimas

Romantiškas pasiplaukiojimasRomantiškas pasiplaukiojimas Nerimi – puiki dovana mylimajai ar mylimajam įvairiomis progomis: vestuvių sukakčiai paminėti, pasipiršti, nustebinti gimtadienio proga ar padaryti malonų siurprizą. Siūlome laive mėgauti privatumu, ramybe ir tuo pat metu niekur toli nekelti kojos iš Vilniaus centro, grožėtis jo senamiesčiu, bažnyčių stogais, dangoraižiais kitame Neries krante.

Laivo nuoma romantiškam pasiplaukiojimui po Vilnių puikiai tinka tiek jaunoms poroms, tiek ir ne pirmą sukaktį švenčiantiems sutuoktiniams, kurie nori skirti dėmesio vienas kitam, pasimėgauti taure šampano ar vyno, užkandžiais. Būsite tikri, jog plaukiojimo metu Jums niekas netrukdys, galėsite bendrauti, o kapitonas Jus plukdys pasirinktu maršrutu Neries upe.

Ypatingai rekomenduojame pasiplaukiojimą temstant – miesto šviesos, visai čia pat tvyranti gamtos ramybė ir po truputėlį mingantis miestas – puiki proga atsipalaiduoti ir Jums, pamiršti viską aplink ir mėgautis romantišku vakaru vandens apsuptyje.