Mergvakaris

Moters gyvenime svarbiausia švente laikomos vestuvės, tačiau ne tik jos yra tokios svarbios. Prieš įsipareigojant savo antrajai pusei labai svarbu tinkamai atšvęsti paskutines viengungystės dienas, o tam skirtas mergvakaris.

Mergvakario metu įprasta merginų kompanijai keliauti limuzinu, rinkti sutiktų vaikinų numerius, mėgautis šampanu. Tačiau daug didesnių rezultatų galima pasiekti visa tai atliekant Neryje plaukiojant pramoginiu laivu, kuris daug labiau trauks praeivių akis nei Vilniaus gatvėse jau seniai įprastu tapęs baltas limuzinas.

Mūsų siūloma laivo nuoma yra šaunus pasirinkimas pasilinksminti trokštančios merginoms, kadangi laive yra viskas ko reikia puikiai šventei. Čia drąsiai tilps 10-15 mergvakario dalyvių, čia Jums niekas netrukdys, o besikeičiantys Vilniaus vaizdai plaukiant Nerimi sukurs malonią aplinką. Mergvakaris laive tikrai nudžiugins būsimąją nuotaką ir bus puikios šventės dalimi visoms dalyvėms, todėl siūlome jau dabar kreiptis dėl laivo nuomos, pažadame, kad tai tikrai bus geras sprendimas ypatingai šventei!

 <Atgal