Įmonėms

Laivas įmonėmsLaivo nuoma įmonėms – puiki priemonė sukurti geresnį įspūdį partneriams, nustebinti VIP klientus ar palepinti kolektyvą. Laivas plaukioja Neries upe, centrinėje miesto dalyje, todėl tai yra puikus būdas supažindinti Jūsų svečius iš užsienio ne tik su Jūsų verslu ir planais, bet ir su Lietuvos sostine – Vilniumi.

Super pasiūlymas Jums – verslo pietūs laive! Tai galimybė pasimėgauti maistu, aptarti verslo reikalus ir tuo pat metu pasigrožėti Vilniumi, jo senamiesčiu ar naujuoju centru. Plaukimo metu jaučiamas gaivus vėjelis, maloniai nuteikia vandens garsas, tad jei Jūsų darbas įtempta, su partneriais ir ypatingai svarbiais klientais tikrai geriau susitikti laive nei prabangiame restorane.

Kolektyvo plaukimai – puiki priemonė pabendrauti neformalioje aplinkoje su savo darbuotojais ar kolegomis, atšvęsti įmonės gimtadienį ar kitą svarbią progą. Nedidelis mūsų laivas yra puikiai tinkamas artimam, draugiškam kolektyvui, norinčiam gerai praleisti laiką.

Plaukti galima tiek darbo dienomis, tiek savaitgaliais, o plaukimo laikas priklauso nuo pasirinkto maršruto, todėl nesunkiai rasite savo įmonei idealiausią sprendimą.

Verslininkai, išmėginę laivo nuomą, apie tai atsiliepia tik teigiamai. Tad kodėl gi Jums neprisidėjus prie jų?

** Verslo pietūs gali būti paruošti pagal Jūsų išankstinį pageidavimą. **

 <Atgal