Bernvakaris

Pramogos bernvakariuiBernvakaris – paskutinės dienos ar net valandos iki vestuvių, po kurių linksmos šėlionės su draugų kompanija bus vis retesnės. Dėl to tiesiog būtina bernvakarį atšvęsti kaip pridera – su gera draugų kompanija šėlti ir linksmintis patiriant gausybę nuotykių, kurie būtų verti vietos Jūsų atmintyje.

Nuvalkioti pasivažinėjimai limuzinu, pusnuogės šokėjos jau daug kam atrodo nevertos dėmesio pramogos, todėl siūlome Jūsų bernvakariui savo laivą, kuriame galėsite pramogauti plaukdami Neries upe – pačiame Vilniaus miesto centre, o kas gali būti geriau nei šėlionės sostinės centre ant vandens?

Mūsų siūloma laivo nuoma yra puiki alternatyva limuzinui ar kitoms įprastoms ir jau pabodusioms pramogoms, o itin stipriai šėlti nusiteikusiems bernvakario dalyviams pramoginis laivas gali būti puiki papildoma atrakcija, kuria plaukiodami galėsite mėgautis Vilniaus vaizdais, vandens ramybe ir besikeičiančiais vaizdas, ko negali pasiūlyti joks baras! Mūsų darbas – laivo nuoma Jūsų bernvakariui, o Jūsų tikslas jį gerai atšvęsti! Mes garantuojame, kad laivas tam tikrai puikiai tinka.

 <Atgal